Oprichtingsvergadering en symposium van de Vereniging voor Mindfulness
Ger Schurink, 20 januari 2010
De oprichtingsvergadering van de Vereniging voor Mindfulness en een klein symposium vinden plaats op 3 februari a.s. in het Stadshotel Jeroen Bosch in Den Bosch. (http://www.stadshoteljeroenbosch.nl).
De grote zaal van Stadshotel Jeroen Bosch heeft een capaciteit van maximaal 100 personen. Het aantal deelnemers is daardoor beperkt tot 100.
Inmiddels is besloten om de naam van de nieuwe vereniging te wijzigen in Vereniging voor Mindfulness, VVM. De aanvankelijke naam NVM riep veel reacties op met verzoek tot verandering vanwege de associatie met een vereniging van makelaars. Bovendien is vanwege onze Vlaamse leden de term “Nederlandse” overbodig.
We streven naar een symposium met 6 workshops van telkens twee uur.
Het conceptprogramma:
09:30-10:00 Ontvangst
10:00-10:15 Welkomstwoord
10:15-12:30 Workshops (3x) halverwege koffiepauze
12:30-13:30 Lunch
13:30-15:30 Workshops (3x)
15:30-15:45 Pauze
15:45-16:45 Oprichtingsvergadering VVM
16:45-17:45 Afronding
Er zijn momenteel vijf workshops:
Noud de Haas. Hoe onderhoud ik mijn eigen mindfulnessbeoefening?
Ger Schurink. Mindfulness, exposure en verwerking van oud zeer.
Rob Vincken. De mindfulness trainer en zijn schaduw. Werken met valkuilen, blinde vlekken en weerstanden van de mindfulness trainer.
Bert Hoogstad. ‘Zijn’ versus ‘worden’.
Franca Warmenhoven. Mindfulness en kanker.
Nog nader in te vullen workshop.

Hiermee is besloten dat de VVM is opgericht
De kosten voor het symposium bedragen 40 euro, inclusief thee, koffie en lunch. De 40 euro kunnen gestort worden op bankrekening 12.80.87.889 ten name van SeeTrue onder vermelding van symposium. De volgorde van betaling is bepalend bij overinschrijving van het symposium.
Je kunt je aanmelden voor de het symposium en de oprichtingsvergadering van de VVM via de VVM-website, http://www.verenigingvoormindfulness.nl.
Met vriendelijke groet,
Noud de Haas , Bert Hoogstad, Ger Schurink en Rob Vincken